Minižactvo U13 si v oslabené sestavě připsalo druhou letošní prohru!

PDF download

Pouze v sedmičlenné sestavě vyrazilo minižactvo U13 na zápasy do nedaleké České Třebové. Chyběli nám také dva ze tří nejlepších střelců a tak se bodově prosazoval především Honza.

První poločas úvodního zápasu byl hodně vyrovnaný. Na začátku druhé půle jsme se ale ujali mírného vedení, které jsme si udržovali až do konce.

Naopak ve druhém duelu byli od začátku vpředu domácí, kteří v poločase vedli o bodů. Naše snaha o zvrat stačila nakonec pouze na snížení manka na 5 bodů a tak z toho byla po Skutči druhé letošní prohra.

výhra 29.01.2022 SKB Česká Třebová  - BK Ústí nad Orlicí  42:48 (8:11 20:25 28:38)
Jan Blaško - 26, Johana Blaško - 12, Ema Zabranská - 8, Lukáš Maličký - 2, Jakub Auxt - 0, Miloslav Pirkl - 0, Jan Rada - 0

Jan Blaško - 30, Johana Blaško - 8, Jakub Auxt - 6, Lukáš Maličký - 4, Miloslav Pirkl - 2, Ema Zabranská - 2, Jan Rada - 0
Zobrazit celou zprávu
31.01.2022 Martin Šorf

Ani minižactvo U11 nebude hrát!

Místo zpráv o průběhu a výsledcích našich zápasů se na našem webu bohužel hromadí informace o dalších a dalších odložených utkáních kvůli covidu.

Další zrušený zápas je duel minižactva U11 v Náchodě, který se měl hrát v sobotu 29.1.

26.01.2022 Martin Šorf

Další zápas zrušen, tentokrát domácí duel žáků U14 proti Holicím!

Bude to v této době asi častější jev, kdy se budou odkádat zápasy. Po minulém týdnu a zrušení utkání našich U13 a U11 potkalo o následujícím víkendu to samé i naše žáky.

21.01.2022 Martin Šorf

Juniorky lídra soutěže nezaskočily

Druhou polovinu soutěže zahájily naše juniorky odvetami na palubovce vedoucího Vyškova. Soupeř doposud vyhrál všechny své zápasy a tuto bilanci jsme nedokázali změnit ani my.

V prvním duelu jsme byli domácímu favoritovi vyrovnaným soupeřem pouze v úvodní čtvrtině. Ve druhém utkání předvedla děvčata kvalitnější výkon a do poslední desetiminutovky šla s mankem pouhých 8 bodů. Kvalita soupeře se však v závěrečné periodě ukázala a překvapení se tak nekonalo.

výhra 15.01.2022 BK Vyškov - BK Ústí nad Orlicí 85:45 (20:18 41:27 63:31)
Natálie Čerebová - 14, Karolína Kovářová - 10, Vendula Saňáková - 7, Zuzana Šaldová - 6, Jolana Kolářová - 3, Kateřina Cifrainová - 2, Jolana Severová - 2, Michaela Tomšů - 1, Anežka Musilová - 0, Aneta Skalická - 0

výhra 15.01.2022 BK Vyškov - BK Ústí nad Orlicí 75:53 (24:14 39:26 50:42)
Natálie Čerebová - 21, Zuzana Šaldová - 15, Michaela Tomšů - 7, Jolana Severová - 4, Jolana Kolářová - 2, Karolína Kovářová - 2, Vendula Saňáková - 2, Kateřina Cifrainová - 0, Anežka Musilová - 0, Aneta Skalická - 0

Úhrada členských příspěvků za 2. pololetí

Od 1. ledna je možné hradit členské příspěvky za druhé pololetí sezony 2021/2022.

Termín úhrady je do 28. února 2022!

V případě zájmu o potvrzení pro pojišťovnu napište prosím mail na: bkustinadorlici@email.cz

Bližší informace o platbe zde:

17.01.2022 Martin Šorf

Víkendové zápasy U13 a U11 zrušeny!

Je před námi druhý hrací víkend v novém roce a je jisté, že po něm budeme i nadále čekat na úvodní zápasy po Vánocích.

Po odložení duelů žáků U14 ve Vysokém Mýtě z minulé soboty se musí z důvodu covidové nákazy odložit i oba sobotní domácí zápasy. Hrát tedy nebudou ani minižáci U11, ani minižactvo U13.

12.01.2022 Martin Šorf

PF 2022

24.12.2021 Martin Šorf

Minižactvo U13 zakončilo letošní rok 4 výhrami a vede soutěž!

Hned čtyři zápasy čekaly na naše minižactvo U13 během posledního předvánočního víkendu. V pátek jsme zajížděli k dohrávce odložených zápasů do Týniště nad Orlicí, což byl vlastně souboj o první místo v soutěži. Před těmito duely jsme měli na kontě jedinou prohru, tedy o jedinou méně než náš soupeř.

V prvním duelu jsme měli výborný vstup do zápasu a základ naší výhry položili již během úvodní čtvrtiny. Naopak ve druhém utkání jsme si dokázali vypracovat větší náskok až po poločasové přestávce.

V neděli jsme na domácí palubovce naopak proti SŠB Pardubice plnili roli favorita a po dvou výhrách jsme zakončili letošní rok s bilancí 11 výher oproti jediné porážce. Díky tomu strávíme Vánoce na prvním místě Východočeského převoru II.

výhra 17.12.2021 SK Týniště nad Orlicí - BK Ústí nad Orlicí  44:88 (8:25 20:48 35:75)
Jan Blaško - 44, Štěpán Lebeda - 26, Johana Blaško - 8, Jakub Auxt - 5, Ema Zabranská - 3, Jan Rada - 2, Miloslav Pirkl - 0, Barbora Svojanovská - 0

Jan Blaško - 22, Štěpán Lebeda - 16, Johana Blaško - 12, Ema Zabranská - 10, Jakub Auxt - 2, Barbora Svojanovská - 2, Miloslav Pirkl - 0, Jan Rada - 0

výhra 19.12.2021 BK Ústí nad Orlicí  - SŠB Pardubice 77:45 (10:9 32:17 52:31)
Jan Blaško - 34, Štěpán Lebeda - 26, Matěj Musil - 6, Jakub Auxt - 2, Johana Blaško - 2, Lukáš Fišer - 2, David Kaválek - 2, Ema Zabranská - 2, Barbora Svojanovská - 1, Miloslav Pirkl - 0

výhra 19.12.2021 BK Ústí nad Orlicí  - SŠB Pardubice 67:48 (14:14 32:22 51:30)
Štěpán Lebeda - 25, Jan Blaško - 16, Ema Zabranská - 12, Johana Blaško - 6, Barbora Svojanovská - 6, Jakub Auxt - 2, Lukáš Fišer - 0, David Kaválek - 0, Matěj Musil - 0, Miloslav Pirkl - 0

23.12.2021 Martin Šorf

Jak to bude s tréninky do konce roku?

S ohledem na blížící se vánoční svátky budeme s jednotlivými týmy trénovat takto:

Přípravka - tréninky již ukončeny, sejdeme se v novém roce

U11 - poslední trénink proběhne v úterý 21.12.

U13 - tréninky již ukončeny, sejdeme se v novém roce

U14 - tréninky již ukončeny, sejdeme se v novém roce

U19 - tréninky již ukončeny, sejdeme se v novém roce

Znovu se k tréninkům sejdeme od pondělí 3. ledna.

20.12.2021 Martin Šorf

Domácí zápasy U14 s Vysokou n.L. zrušeny!

Z důvodu nemoci hostujícího družstva se neodehrají domácí zápasy U14 s Vysokou nad Labem, které se měly hrát tuto sobotu 11.12.

O náhradním termínu se nyní jedná.

06.12.2021 Martin Šorf
Zavřít
DŮLEŽITÉ
Lékařská prohlídka na sezonu 2024/2025

Prosíme všechny rodiče, aby si stáhli formulář na zdravotní prohlídku syna/dcery a nechali potvrdit lékařem.

Vyplněné a potvrzené formuláře prosím předejte svému trenérovi do začátku soutěže!